Návštěva v plaveckém klubu Fontána v Kohoutovicích

20. 5. 2021
   

V rámci své tour s názvem Stanjura jede! mám v plánu do října navštívit 100 podnikatelů a živnostníků, kteří každý den bojují a navzdory vládě, která jim hází klacky pod nohy, se nevzdávají. Protože právě oni jsou pilířem a tahounem české ekonomiky. Chci s nimi mluvit o tom, co je trápí, jaké problémy řeší a co potřebují. Chci slyšet jejich příběhy. 

Dětský plavecký klub Fontána v Kohoutovicích, který více než 15 let pomáhá dětem i miminkům naučit se plavat a cítit se ve vodě bezpečně. Bohužel, byl klub několik měsíců úplně uzavřený, nebyla možnost provozovat ani individuální plavecké kurzy a není otevřen ani teď, kdy už se přitom většina sportovišť vrací do normálního režimu. Hrozí, že se klub z problémů nedostane.
  
Přitom se blíží léto, doba koupání a plavání. Běhá mi mráz po zádech pokaždé, když slyším, jaké tragédie se v létě u vody stanou 
   
Proto i zde sdílím odkaz na DONIO sbírku, která by mohla plaveckému centru pomoci, aby se zas dětem a rodičům otevřelo. Ti nejmenší odnesli koronavirovou pandemii už dost.
  
  

« zpět na přehled