Debata TN.cz: Tohle slibují favorité voleb českým občanům

18. 10. 2017; TN.cz
 
Web TN.cz si na středu přichystal další předvolební debatu. Tentokrát se v ní střetli zástupci osmi nejsilnějších stran. Debatovi o bezpečnosti a migraci, ekonomice, sociálních jistotách nebo o budoucnosti České republiky a Evropské unie.
 
Do druhé debaty na webu TN.cz přijali pozvání 1. místopředseda hnutí ANO a šéf jeho poslaneckého klubu Jaroslav Faltýnek, předseda Sněmovny a místopředseda ČSSD Jan Hamáček, předseda poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura, místopředseda KSČM Jiří Dolejš, předseda Pirátů Ivan Bartoš, předsedy Svobody a přímé demokracie Tomio Okamura, ministr kultury a místopředseda KDU-ČSL Daniel Herman a místopředsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová.
 
Debatovali o ekonomice, o úspěších a neúspěších končící vlády, o tom, jestli si umí představit, že by v další vládě byl Andrej Babiš, o budoucnosti ČR v EU a o bezpečnosti a migraci.
 
Celou diskusi je možné shlédnout na webu TN.cz.
 
Zbyněk Stanjura zde vládě přiznává, že byla úspěšná ve vlastní propagaci, v šikanování malých podnikatelů, v nárůstu byrokracie či v nepřehledné zahraniční politice. Žádá ČSSD, ANO a KDU-ČSL, aby vyloučili, že spolu budou po volbách spolupracovat. Podle něj jde jen o divadlo před volbami.
 
 

« zpět na přehled