Stanjura jede!

Kontaktní kampaň v Opavě

Zvažujete, komu v blížících se volbách hodíte svůj hlas? Jste rozhodnutí? Nebo byste se rádi ještě na něco zeptali? V rámci závěru kampaně nás v úterý 17. října odpoledne od 14 hodin najdete v ulicích centra Opavy, na Horním náměstí a nejbližším okolí.
  

Kontaktní kampaň Nový Jičín, Frenštát pod Radhoštěm a Kopřivnice

12. 10. 2017
Dneska jsem vyjel za voliči se čtyřkou naší kandidátky, Jakubem Jandou. Možná to bylo krásným počasím, ale lidé byli velmi sdílní k diskuzi a tak jsme mohli představovat náš volební program, který jsme i na základě jejich připomínek a jejich názorů při objíždění republiky na jaře tohoto roku sestavili.

Předvolební debata: Státní finance

2. 10. 2017; ČT24
V předvolební debatě České televize k tématu Státní finance diskutoval za Občanskou demokratickou stranu lídr za Moravskoslezský kraj Zbyněk Stanjura.
 

Modrá vlna se valí Bruntálskem

22. 9. 2017
Bruntálsko. Stále je zataženo a ještě k tomu zima, ale ani to nás nezastaví :-) Bereme zimní kabáty a jedeme. Tentokrát ve společnosti dvou dam z naší kandidátky - paní doktorky Manouškové a Martiny Novákové, která je zde doma.

Modrá vlna se valí Moravskoslezským krajem III

20. 9. 2017
Modrá vlna stále jede, i když prší. Dneska Opavsko a Novojičínsko společně s dvojkou naší kandidátky MUDr. Marií Manouškovou a sedmnáctkou Milanem Kolderem. Trasa to byla dlouhá a obcí, vesniček a městeček celkem projetých bylo rovných dvacet.
 

Volební noviny: Jasně! MODRÁ 09/2017

Nedostalo se zářijové vydání našich volebních novin Jasně! MODRÁ do Vaší schránky?

 

 

Fotogalerie: Letní kino v Opavě

15. 9. 2017

Poslední letní kino v rámci předvolební šňůry ODS se konalo u nás v Opavě. Velmi rád jsem přivítal paní doktorku Marii Manouškovou, dvojku naší kandidátky i další kandidáty Petra Thaisze, Patrika Schramma a Michala Sněhotu.

Modrá vlna se valí Karvinskem

15. 9. 2017
S dvojkou kandidátky paní doktorkou Manouškovou a trojkou Martinem Sliwkou, tentokrát na cestě po obcích a městech okresu Karviná.
 
 

Modrá vlna se valí Moravskoslezským krajem II

14. 9. 2017
Počasí tentokrát našemu týmu více než přálo a tak jsme si cestu naším krajem opravdu užili. Společně s kandidáty Veronikou Žákovou a Patrikem Schrammem jsme navštívili Lomnici, Valšov, Guntramovice, Vítkov, Svatoňovice, Čermnou ve Slezsku, Budišov nad Budišovkou a další města a obce našeho kraje.

Jedni snili, jedni spali a jedni přihlíželi

Americká obchodní komora, Britská obchodní komora, Francouzsko-česká obchodní komora a Severská obchodní komora společně uspořádaly v úterý 12. 9. 2017 v pražské Lucerně předvolební debatu s lídry politických stran.