Stanjura jede!

Stanjura jede!

6. 4. 2021
Do října navštívím 100 z Vás! Z Vás, podnikatelů a živnostníků, kteří každý den bojujete a navzdory vládě, která Vám hází klacky pod nohy, se nevzdáváte. Protože právě Vy jste pilířem a tahounem české ekonomiky. Chci s Vámi mluvit o tom, co Vás trápí, jaké problémy řešíte a co potřebujete. Chci slyšet Vaše příběhy. 

Poděkování

22. 10. 2017
Děkuji všem voličům ODS v Moravskoslezském kraji za důvěru a preferenční hlasy. Můžete se spolehnout, že budu plnit náš volební program. Stejně jako v minulém období budu silným hlasem našeho kraje v Praze.

Superdebata Deníku: nikdo nechce vládu ANO. Ať už bez Babiše, nebo s ním

19. 10. 2017; Denik.cz
Pouhý den před sněmovními volbami se v redakci Deníku sešla desítka zástupců politických stran při předvolební superdebatě. Na přetřes přišla všeobecně probíraná témata - ať už elektronická evidence tržeb, přijetí eura či přijímání migrantů.
 

Debata TN.cz: Tohle slibují favorité voleb českým občanům

18. 10. 2017; TN.cz
Web TN.cz si na středu přichystal další předvolební debatu. Tentokrát se v ní střetli zástupci osmi nejsilnějších stran. Debatovi o bezpečnosti a migraci, ekonomice, sociálních jistotách nebo o budoucnosti České republiky a Evropské unie.

Fotogalerie: Kontaktní kampaň v Opavě

17. 10. 2017; Opava
Dnešní slunečné odpoledne patřilo mé rodné Opavě. Díky všem, kteří přišli a neváhali s námi u dobré kávy diskutovat o volebním programu Občanské demokratické strany.

 

 

Pastýřovská desítka 2017

V neděli 15. října 2017 proběhl první ročník Pastýřovské desítky, běhu pro veřejnost. Desítky mužů a žen se utkaly na dvou tratích 10 km a 5 km. Bylo mi milým potěšením předat ceny třem nejlepším v ženské i mužské kategorii. Pro mě osobně byli vítězové všichni, kteří závod doběhli.

 

Kontaktní kampaň v Opavě

Zvažujete, komu v blížících se volbách hodíte svůj hlas? Jste rozhodnutí? Nebo byste se rádi ještě na něco zeptali? V rámci závěru kampaně nás v úterý 17. října odpoledne od 14 hodin najdete v ulicích centra Opavy, na Horním náměstí a nejbližším okolí.
  

Kontaktní kampaň Nový Jičín, Frenštát pod Radhoštěm a Kopřivnice

12. 10. 2017
Dneska jsem vyjel za voliči se čtyřkou naší kandidátky, Jakubem Jandou. Možná to bylo krásným počasím, ale lidé byli velmi sdílní k diskuzi a tak jsme mohli představovat náš volební program, který jsme i na základě jejich připomínek a jejich názorů při objíždění republiky na jaře tohoto roku sestavili.

Předvolební debata: Státní finance

2. 10. 2017; ČT24
V předvolební debatě České televize k tématu Státní finance diskutoval za Občanskou demokratickou stranu lídr za Moravskoslezský kraj Zbyněk Stanjura.
 

Modrá vlna se valí Bruntálskem

22. 9. 2017
Bruntálsko. Stále je zataženo a ještě k tomu zima, ale ani to nás nezastaví :-) Bereme zimní kabáty a jedeme. Tentokrát ve společnosti dvou dam z naší kandidátky - paní doktorky Manouškové a Martiny Novákové, která je zde doma.