Stanjura jede!

Živnostníci jsou bojovníci

29. 4. 2021
Koncem dubna jsem v rámci své tour Stanjura jede! navštívil pana Mirka v Barbershopu v Říčanech. Před covidem se mu dařilo: otevřel 19 poboček barbershopů, co vydělal, vracel zpátky do podnikání. Přiznává, že teď už nemá z čeho platit nájem, pondělní otevření tak přichází 5 minut po dvanácté. 

Vláda mnohdy nechala pracovité lidi na holičkách, my nemáme žádné matrjošky nebo beranice

22. 4. 2021
Koncem dubna jsem se zastavil v obchodě u manželů Truhlářových v Praze 1. Už desítky let tady, v centru Prahy, manželé Truhlářovi mají obchod se spojovacím materiálem. Je to důležitá služba pro místní, aby město fungovalo normálně a nebylo jen pro turisty. 

  

Zelinář byl jeho děda, táta a živnosti se věnuje i on

22. 4. 2021
Koncem dubna jsem se zastavil u pana Marka v obchůdku U Kaluže. Zelinář byl jeho děda, táta a živnosti se věnuje i on. Pan Marek svůj obchůdek U Kaluže provozuje s láskou, to je vidět. Ale také se zlobí, že vláda nadržuje obřím řetězcům, ale těm malým hází klacky pod nohy a vynucuje po nich všemožné nesmysly. Souhlasím. Malí živnostníci to musí mít jednodušší, na tom zapracujeme.

Paní Markétě a její jazykové škole držím palce

22. 4. 2021
V rámci své tour s názvem Stanjura jede! se chystám do října navštívit 100 podnikatelů a živnostníků, kteří každý den bojují a navzdory vládě, která jim hází klacky pod nohy, se nevzdávají. Protože právě oni jsou pilířem a tahounem české ekonomiky. Chci s nimi mluvit o tom, co je trápí, jaké problémy řeší a co potřebují. Chci slyšet jejich příběhy. Koncem dubna jsem se zastavil u paní Markéty v jazykové škole na Praze 9.

Stanjura jede!

6. 4. 2021
Do října navštívím 100 z Vás! Z Vás, podnikatelů a živnostníků, kteří každý den bojujete a navzdory vládě, která Vám hází klacky pod nohy, se nevzdáváte. Protože právě Vy jste pilířem a tahounem české ekonomiky. Chci s Vámi mluvit o tom, co Vás trápí, jaké problémy řešíte a co potřebujete. Chci slyšet Vaše příběhy. 

Poděkování

22. 10. 2017
Děkuji všem voličům ODS v Moravskoslezském kraji za důvěru a preferenční hlasy. Můžete se spolehnout, že budu plnit náš volební program. Stejně jako v minulém období budu silným hlasem našeho kraje v Praze.

Superdebata Deníku: nikdo nechce vládu ANO. Ať už bez Babiše, nebo s ním

19. 10. 2017; Denik.cz
Pouhý den před sněmovními volbami se v redakci Deníku sešla desítka zástupců politických stran při předvolební superdebatě. Na přetřes přišla všeobecně probíraná témata - ať už elektronická evidence tržeb, přijetí eura či přijímání migrantů.
 

Debata TN.cz: Tohle slibují favorité voleb českým občanům

18. 10. 2017; TN.cz
Web TN.cz si na středu přichystal další předvolební debatu. Tentokrát se v ní střetli zástupci osmi nejsilnějších stran. Debatovi o bezpečnosti a migraci, ekonomice, sociálních jistotách nebo o budoucnosti České republiky a Evropské unie.

Fotogalerie: Kontaktní kampaň v Opavě

17. 10. 2017; Opava
Dnešní slunečné odpoledne patřilo mé rodné Opavě. Díky všem, kteří přišli a neváhali s námi u dobré kávy diskutovat o volebním programu Občanské demokratické strany.

 

 

Pastýřovská desítka 2017

V neděli 15. října 2017 proběhl první ročník Pastýřovské desítky, běhu pro veřejnost. Desítky mužů a žen se utkaly na dvou tratích 10 km a 5 km. Bylo mi milým potěšením předat ceny třem nejlepším v ženské i mužské kategorii. Pro mě osobně byli vítězové všichni, kteří závod doběhli.