Modrá vlna startuje

1. 9. 2017; Brno
  
Horké fázi naší kampaně říkáme Modrá vlna. Asi neprozradím nic překvapivého, když přiznám, že jsme se inspirovali dopravní Zelenou vlnou, kterou denně poslouchají desetitisíce řidičů. Tak jako zelená vlna určuje směr mimo nehody, kolony a dopravní zácpy, i naše Modrá vlna ukazuje směr k nižším daním, vyšším příjmům, menší byrokracii, ukazuje cestu k větší svobodě.
   
Klíčovým prvkem kampaně ODS jsou debaty s občany.
 
Žádná jiná strana nedává větší důraz na diskuzi s občany, než dnešní ODS. Žádná jiná strana nespolupracovala s občany a odborníky na tvorbě volebního programu jako my. Náš Silný program pro silné Česko jsme představili už v dubnu jako první. Dnes náš program řada jiných stran kopíruje (nebo se jím inspiruje).
  
V srpnu jsme spustili sérii promítání v letních kinech na takřka 100 místech České republiky. Nejen proto, abychom lidi přes léto trochu pobavili, ale především, abychom měli možnost s nimi osobně mluvit.  A to se povedlo. Do dnešního dne přišlo s námi diskutovat a podívat se na film několik desítek tisíc lidí.
  
Tento model kontaktní kampaně se nám osvědčil, a proto na něj chceme navázat. Za okamžik se odsud rozjedou naši lídři a další kandidáti, abychom během následujících 50 dní oslovili všech 10,5 miliónů občanů České republiky. Navštívíme přitom více než 6 tisíc obcí a měst.
  
Modrá auta s našimi kandidáty objedou celou republiku. Modrá vlna ODS jede za Vámi.
 
Modrou vlnu ODS doplníme online kampaní na sociálních sítích, youtube a internetu. Hlášení Modré vlny budou upozorňovat na úskalí a problémy, které vás čekají s ostatními stranami.  Hlášení Modré vlny vám také doporučí směr, kterým je lepší se vydat.
  
Závěrem mohu slíbit, že naše Modrá vlna bude opravdu vidět. Každý, kdo s námi bude chtít mluvit, každý koho bude zajímat, co nabízíme, dostane možnost.
 
Modrá vlna právě startuje!
 
Ing. Zbyněk Stanjura
 

« zpět na přehled